Anasayfa İletişim

ÜRÜN TANITIM TERCÜMELERİ

ÜRÜN TANITIM  TERCÜMELERİ

 
Tanıtım, bir firmanın ürettiği ürün ve hizmetlerini, onların özelliklerini, kurumsal kimliğini, üretim biçimini, teknolojisini, ürettiği unsurlara yüklediği duygusal bağlarla birlikte, geniş halk kitlelerine, onların bütün bunları sahiplenmesini, benimsemesini, istemesini sağlayacak şekilde anlatmasıdır. 

Üreticiden müşteriye doğru sunulan herhangi hizmet veya ürünün doğru ve etkili bir şekilde tanıtımının yollarından biri de kaliteli bir tercümeyle olur.
 
Hazırlamış olduğunuz tanıtım yazısının alanlarında uzman tercümanlar tarafından daha kaliteli ve anlaşılır bir şekilde en uygun bir şekilde tercümesini hazırlamaktayız.
 
1000 karakter/harf üzerinden çeviri ücretlerimiz:
Arapça – 22 TL, Rusça – 16TL, İngilizce – 12TL, Fransızca -15 TL, Çince-50TL den başlayan fiyatlarla hertürlü çevirilerinize Profesyonel Çeviri Hizmetlerimizle birlikte En Avantajlı Fiyatları sunuyoruz.
 
İstendiğinde noter tasdikli şekilde vereceğiniz adrese yurtiçi, mng, aras ve vb diğer kargo ile ulaştırıyoruz.
 
Çevirileriniz kayıtlarımızda saklanmaktadır ve size tekrar lazım olduğunda  ofisimizden ücretsiz bir şekilde alabiliryorsunuz. Noterli aldığınız belgenizi de noterlerden aslı gibidir halini kısmı ücret karşılığında tekrar alabilmektesiniz.
 
Belgenizin çevirisi ve noter onayları ücretli olmakla birlikte apostil onayı tamamen ücretsizdir. İşlem yaptırdığınız Noterliğin bağlı olduğu ilçe kaymakamlığından 5-10 dakika içinde apostil onayı almanız mümkündür.
 
Çeviriler kim tarafından çevirilmeli? Geçerli dili bilen herkes çevirebilirmi?
 
Evet belki herkes tercümesini hazırlayabilir. Yalnız resmi merciler evrakların yeminli tercümanlar tarafından çevirilmesini ve onlar tarafından onaylanmasını isterler ve yalnız yeminli tercüman mührü olan evraklar üzerinden işlem yapabilmektedirler.
 
Çeviri konusunda yardım almak için:
 
0212 216 80 51
 numaralı hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.
  
Referanslar
  • teklif
  • Tercümeler