Anasayfa İletişim

PASAPORT TERCÜMESI

 
İngilizce Pasaport Tercümesi
Pasaport çevirisi
 
Pasaport, bu sizin şahsiyetinizi, bir ülkeye aidiyetinizi gösteren ve diş ülkelere giriş çıkışlarınızda sizden istenen  yasal bir belgedir.
 
 
Birçok ülke girişlerinizde, vize başvurularınızda pasaportunuzun yanında o ülke dilindeki çevirisi de istenir. Bu durumlarda tüm ülke dillerinde pasaport çevirilerinizde size en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.
Pasaportunuzun İngilizceye çevirisi, Almancaya çevirisi, ve diğer dillere çevirileri sadece pasaport ise gün içinde çevirilir, diğer belgelerle birlikte ise 5-10 sayfaya kadar ise aynı gün içinde olur daha fazla yoğunlukta ise ertesi güne hazır olur.
Çeviri Hizmetlerimizle brilikte En Avantajlı Fiyatları sunuyoruz.
1000 karakter/harf üzerinden çeviri ücretlerimiz:
İngilizce – 12 TL, Rusça – 16TL, Almanca – 13TL, Fransızca -15 TL den başlayan fiyatlarla hizmetinizdeyiz. İstendiğinde noter tasdikli şekilde vereceğiniz adrese yurtiçi, mgn, aras ve vb diğer kargo ile ulaştırıyoruz.
Çevirileriniz kayıtlarımızda saklanmaktadır ve size tekrar lazım olduğunda  ofisimizden ücretsiz bir şekilde alabiliryorsunuz. Noterli aldığınız belgenizi de noterlerden aslı gibidir halini kısmı ücret karşılığında tekrar alabilmektesiniz.
Yeminli tercüman mı çevirmeli? Pasaportunuzu çevirisini yeminli tercumanmı çevirmeli yoksa dil bilen herkes yapabilirmi:
Resmi makamlara verilirken yeminli tercuman onaylı olmalıdır.
Pasaportunuzun çevirisinde dikkat edilmesi gerekenler, Şahıs ismi ve soyadu, Doğum tarihi, veren makam ve geçerlilik süreleridir. İsmin pasaporttaki gibi kalmasına dikkat edilir. Çünkü birçok işlem pasaporttaki isim ve soyisime göre yapılır.
Pasaportunuzun çevirisi ve noter onayları ücretli olmakla birlikte apostil onayı tamamen ücretsizdir. İşlem yaptırdığınız Noterliğinizin bağlı olduğu ilçe kaymakamlığından 5-10 dakika içinde apostil onayı almanız mümkündür.
Tüm dillerde çeviri konusunda yardım almak için:
0212 216 80 51
  numaralı hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. 
Referanslar
  • teklif
  • Tercümeler