Anasayfa İletişim

CV(Özgeçmiş) Tercümesi

CV(Özgeçmiş) Tercümesi

 
CV Belgesi

CV: Özgeçmiş veya yaşam öyküsü anlamlarına gelen "Curriculum  Vitae" kelimelerinin baş harflerinden oluşan kısaltmadır.
 
İş bulma sürecinde kendinizi potansiyel işverenlerinize tanıtmak için bazı belgeler göndermek durumundasınız. Bu belgelerin en önemlisi de ilk okul tarihinden itibaren eğitim, kariyer, aktiviteleriniz ve diğer bilgileri içeren bir CV(özgeçmiş)’nizdir. CV’nizin hazırlanmasındaki özeniniz, tercümesi istenmişse eğer bilgilerin doğru çevirilmesi sizi tercih etmelerinde sizin şansızı artırır.
 
CV(Özgeçmiş) Çevirilerinde nelere dikkat edilmelidir?
 
CV tercümelerinde kişisel bilgilerinizin doğru çevirilmesine, kariyer bilgilerinizin, başarılarınızın, eğitim basamakları, aktivitelerinizin, aldığınız sertifika veya diğer belgelerinizin ve size kazandırdıkları deneyim bilgilerinin çevirilecek dilde doğru bir şekilde ifade edilmesine vb. dikkat edilmelidir.
 
CV(Özgeçmiş) çevirilerinize Profesyonel Çeviri Hizmetlerimizle brilikte En Avantajlı Fiyatları sunuyoruz.
 
1000 karakter/harf üzerinden çeviri ücretlerimiz:
İngilizce – 12 TL, Rusça – 16TL, Almanca – 13TL, Fransızca -15 TL den başlayan fiyatlarla hizmetinizdeyiz. İstendiğinde noter tasdikli şekilde vereceğiniz adrese yurtiçi, mng, aras ve vb diğer kargo ile ulaştırıyoruz.
 
Çevirileriniz kayıtlarımızda saklanmaktadır ve size tekrar lazım olduğunda  ofisimizden ücretsiz bir şekilde alabiliryorsunuz. Noterli aldığınız belgenizi de noterlerden aslı gibidir halini kısmı ücret karşılığında tekrar alabilmektesiniz.
 
Belgenizin çevirisi ve noter onayları ücretli olmakla birlikte apostil onayı tamamen ücretsizdir. İşlem yaptırdığınız Noterliğinizin bağlı olduğu ilçe kaymakamlığından 5-10 dakika içinde apostil onayı almanız mümkündür.
 
Çeviriler kim tarafından çevirilmeli? Geçerli dili bilen herkes çevirebilirmi?
 
Evet belki herkes çevirisini hazırlayabilir. Yalnız resmi merciler evrakların yeminli tercümanlar tarafından çevirilmesini ve onlar tarafından onaylanmasını isterler ve yalnızyeminli tercüman mührü olan evraklar üzerinden işlem yapabilmektedirler.
 
Çeviri konusunda yardım almak için:
 
0212 216 80 51
 numaralı hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. 
Referanslar
  • teklif
  • Tercümeler