Anasayfa İletişim

SAĞLIK BELGESİ TERCÜMESİ

 
SAĞLIK BELGESİ
 
    Yurtdışı ülkelerine çıkarken veya bir özel veya kamu kurumuna iş başvurusu yaparken sizden istenen sabıka kaydı, nüfus kayıt örneği, nüfus cüzdanı belgeleri ile birlikte sağlık belgesinin de aslı ve yeminli tercüman tarafından çevirilmiş tercümesi de istenmektedir.
 
Sağlık belgenizi herhangi hastanede muayene olmakla beraber alabilirsiniz.
 
Sağlık belgesinde (çevirisinde) nelere dikkat edilmelidir?
 
Sağlık belgesinde(çevirisinde) ilgili şahsın isim ve soyisimlerinin doğru yazılmış olmasına, muayene eden birimin şahsın sağlığına dair yazdıklarının doğru yazılmış (çevirilmiş olmasına), vb. dikkat edilmelidir.
 
Sağlık belgesi çevirilerinize Profesyonel Çeviri Hizmetlerimizle brilikte En Avantajlı Fiyatları sunuyoruz.
 
1000 karakter/harf üzerinden çeviri ücretlerimiz:
İngilizce – 12 TL, Rusça – 16TL, Almanca – 13TL, Fransızca -15 TL den başlayan fiyatlarla hizmetinizdeyiz. İstendiğinde noter tasdikli şekilde vereceğiniz adrese yurtiçi, mgn, aras ve vb diğer kargo ile ulaştırıyoruz.
 
Çevirileriniz kayıtlarımızda saklanmaktadır ve size tekrar lazım olduğunda  ofisimizden ücretsiz bir şekilde alabiliryorsunuz. Noterli aldığınız belgenizi de noterlerden aslı gibidir halini kısmı ücret karşılığında tekrar alabilmektesiniz.
 
 
Çeviriler kim tarafından çevirilmeli? Geçerli dili bilen herkes çevirebilirmi?
 
Evet belki herkes çevirisini hazırlayabilir. Yalnız resmi merciler evrakların yeminli tercümanlar tarafından çevirilmesini ve onlar tarafından onaylanmasını isterler ve yalnız yeminli tercüman mührü olan evraklar üzerinden işlem yapabilmektedirler.
 
Belgenizin çevirisi ve noter onayları ücretli olmakla birlikte apostil onayı tamamen ücretsizdir. İşlem yaptırdığınız Noterliğinizin bağlı olduğu ilçe kaymakamlığından 5-10 dakika içinde apostil onayı almanız mümkündür.
Çeviri konusunda yardım almak için:
 
0212 216 80 51
0537 222 24 70  numaralı hatlarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. 
Referanslar
  • teklif
  • Tercümeler