Anasayfa İletişim

BANKA HESAP CÜZDANI TERCÜMESİ

BANKA HESAP CÜZDANI TERCÜMESİ

 
BANKA HESAP CÜZDANI

 
Yapılan tüm işlemlerin (giriş - çıkış) işlendiği, üzerinde ad soyad ve hesap numaranızın bulunduğu, hangi banka şubesinden verildiği yazılı minyatür defter türü.
 
Banka hesap cüzdanınzın İngilizceye , Almancaya, Fransızcaya, Rusçaya, Arapçaya çevirilerinde En Avantajlı Tercüme Fiyat Teklifleri sunuyoruz!
 
Çoğunlukla yurtdışı vize işlemleri için sizden istenen birçok resmi evrakla birlikte banka hesap cüzdanınızın belli bir işlem dönemi için sizden istenebilir. Yeminli tercüman kaşeli ve noter onaylı bir şekilde size teslim ediyoruz.
 
Banka hesap cüzdanında (çevirisinde) nelere dikkat edilmelidir?
 
Banka hesap cüzdanında (çevirisinde) ilgili şahsın isim ve soyisimlerinin doğru yazılmış olmasına, para giriş-çıkış miktarları ve tarihinin doğru yazılmış (çevirilmiş olmasına), vb. bilgilerin doğru yazılmış olmasına dikkat edilmelidir.
 
Banka hesap cüzdanı çevirilerinize Profesyonel Çeviri Hizmetlerimizle brilikte En Avantajlı Fiyatları sunuyoruz.
 
1000 karakter/harf üzerinden çeviri ücretlerimiz:
İngilizce – 12 TL, Rusça – 16TL, Almanca – 13TL, Fransızca -15 TL den başlayan fiyatlarla hizmetinizdeyiz. İstendiğinde noter tasdikli şekilde vereceğiniz adrese yurtiçi, mng, aras ve vb diğer kargo ile ulaştırıyoruz.
 
Çevirileriniz kayıtlarımızda saklanmaktadır ve size tekrar lazım olduğunda  ofisimizden ücretsiz bir şekilde alabiliryorsunuz. Noterli aldığınız belgenizi de noterlerden aslı gibidir halini kısmı ücret karşılığında tekrar alabilmektesiniz.
 
Çeviriler kim tarafından çevirilmeli? Geçerli dili bilen herkes çevirebilirmi?
 
Evet belki herkes çevirisini hazırlayabilir. Yalnız resmi merciler evrakların yeminli tercümanlar tarafından çevirilmesini ve onlar tarafından onaylanmasını isterler ve yalnız yeminli tercüman mührü olan evraklar üzerinden işlem yapabilmektedirler.
 
Belgenizin çevirisi ve noter onayları ücretli olmakla birlikte apostil onayı tamamen ücretsizdir. İşlem yaptırdığınız Noterliğinizin bağlı olduğu ilçe kaymakamlığından 5-10 dakika içinde apostil onayı almanız mümkündür.
Çeviri konusunda yardım almak için:
 
0212 216 80 51
  numaralı hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. 
Referanslar
  • teklif
  • Tercümeler