Anasayfa İletişim

SERTİFİKA TERCÜMESİ

SERTİFİKA TERCÜMESİ

 
SERTİFİKA BELGESİ

 
Eğitim sertifikaları, Ürün kalite sertifikaları, SSL sertifikaları, gibi birçok sertifikalarınızın başka kamu veya özel kurumlar, bazen de müşterileriniz veya iş ortaklarınız tarafından istendiği zaman tercümesine ve noter tasdikine ihtiyaç duyarsınız.
 
Sertifika çevirileri hazırlanırken nelere dikkat edilmelidir?
 
Sertifikalarınızın çevirileri hazırlanırken şahıs isim ve soyisimlerinin doğru olmasına ve belgenin aslına da uygun olmasına, eğitim sertifikası ise belge sahibinin aldığı eğitimi ve elde ettiği bilgilerin doğru belirtilmesine dikkat edilmelidir.
 
Biz de Profesyonel Çeviri Hizmetlerimizle brilikte En Avantajlı Fiyatları sunuyoruz.
 
1000 karakter/harf üzerinden çeviri ücretlerimiz:
İngilizce – 12 TL, Rusça – 16TL, Almanca – 13TL, Fransızca -15 TL den başlayan fiyatlarla hizmetinizdeyiz. İstendiğinde noter tasdikli şekilde vereceğiniz adrese yurtiçi, mng, aras ve vb diğer kargo hizmetleri ile ulaştırıyoruz.
 
Sertifikalarınız kayıtlarımızda saklanmaktadır ve size tekrar lazım olduğunda  ofisimizden ücretsiz bir şekilde alabiliryorsunuz. Noterli aldığınız sertifikanızı da noterlerden aslı gibidir halini kısmı ücret karşılığında tekrar alabilmektesiniz.
 
Sertifikalar kim tarafından çevirilmeli? Geçerli dili bilen herkes çevirebilirmi?
 
Evet belki herkes sertifikanızın çevirisini hazırlayabilir. Yalnız resmi kamu kurumları evrakların yeminli tercümanlar tarafından çevirilmesini ve onlar tarafından onaylanmasını isterler ve yalnız yeminli tercüman mührü olan evraklar üzerinden işlem yapabilmektedirler.
 
Belgenizin çevirisi ve noter onayları ücretli olmakla birlikte apostil onayı tamamen ücretsizdir. İşlem yaptırdığınız Noterliğinizin bağlı olduğu ilçe kaymakamlığından 5-10 dakika içinde apostil onayı almanız mümkündür.
Çeviri konusunda yardım almak için:
0212 216 80 51
 numaralı hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.



 
Referanslar
  • teklif
  • Tercümeler