Anasayfa İletişim

Hukuki Tercüme

 

Hukuki Tercüme
 
Mahkeme kararı, Mahkeme dilekçesi, Tebliğ Talepnamesi, Hukuki anlaşmalar, Mevzuat, Ticari Anlaşmalar gibi vb. hukuki belgelerinizin çevirilerinde geniş ve kaliteli tercüman kadromuzla ve En Avantajlı Fiyat Tekliflerimizle Hizmetinizdeyiz!
 
Hukuki Tercümelerde hangi hususlara dikkat edilmelidir?
 
Hukuki evraklar veya çevirileri yine resmi makamlarda işlem göreceğinden titizlikle hazırlanmalı, çevirisinde de anlatılan durum asıl belgedeki durum sınırlarını aşmamalı, asıl belgeye uygunluğunu korumalıdır.
 
1000 karakter/harf üzerinden çeviri ücretlerimiz:
İngilizce – 12 TL, Rusça – 16TL, Almanca – 13TL, Fransızca -15 TL den başlayan fiyatlarla Hukuki ve diğer çevirilerinize Profesyonel Çeviri Hizmetlerimizle birlikte En Avantajlı Fiyatları sunuyoruz.
 
İstendiğinde noter tasdikli şekilde vereceğiniz adrese yurtiçi, mng, aras ve vb diğer kargo ile ulaştırıyoruz.
 
Çeviriler kim tarafından çevirilmeli? Geçerli dili bilen herkes çevirebilirmi?
 
Evet belki herkes çevirisini hazırlayabilir. Yalnız resmi merciler evrakların yeminli tercümanlar tarafından çevirilmesini ve onlar tarafından onaylanmasını isterler ve yalnızyeminli tercüman mührü olan evraklar üzerinden işlem yapabilmektedirler.
 
Belgenizin çevirisi ve noter onayları ücretli olmakla birlikte apostil onayı tamamen ücretsizdir. İşlem yaptırdığınız Noterliğinizin bağlı olduğu ilçe kaymakamlığından 5-10 dakika içinde apostil onayı almanız mümkündür.
 
Çevirileriniz kayıtlarımızda saklanmaktadır ve size tekrar lazım olduğunda  ofisimizden ücretsiz bir şekilde alabiliryorsunuz. Noterli aldığınız belgenizi de noterlerden aslı gibidir halini kısmı ücret karşılığında tekrar alabilmektesiniz.
 
Çeviri konusunda yardım almak için:
 
0212 216 80 51
 numaralı hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. 
Referanslar
  • teklif
  • Tercümeler