Anasayfa İletişim

NOTER TASDİKLİ TERCÜME

NOTER TASDİKLİ TERCÜME

 
NOTER TASDİKLİ BELGE
 
             Özel veya Kamu kurumlarına yapacağınız herhangi başvurunuzda sizden belgenizi noter tasdikli (bazı belgelerde de yeminli tercümesi ile birlikte) şekilde istemektedirler.
 
Diploma, Fatura, Kira Sözleşmesi, Vekaletname, İmza Sirküleri, vb. çeviri işlemlerinizde Profesyonel Çeviri Hizmetlerimizle brilikte En Avantajlı Fiyatları sunuyoruz.
 
1000 karakter/harf üzerinden çeviri ücretlerimiz:
 
İngilizce – 12 TL, Rusça – 16TL, Almanca – 13TL, Fransızca -15 TL den başlayan fiyatlarla hizmetinizdeyiz. İstendiğinde noter tasdikli şekilde vereceğiniz adrese yurtiçi, mgn, aras ve vb diğer kargo ile ulaştırıyoruz.
 
Çevirileriniz kayıtlarımızda saklanmaktadır ve size tekrar lazım olduğunda  ofisimizden ücretsiz bir şekilde alabiliryorsunuz. Noterli aldığınız belgenizi de noterlerden aslı gibidir halini kısmı ücret karşılığında tekrar alabilmektesiniz.
 
Çeviriler kim tarafından çevirilmeli? Geçerli dili bilen herkes çevirebilirmi?
 
Evet belki herkes çevirisini hazırlayabilir. Yalnız resmi merciler evrakların yeminli tercümanlar tarafından çevirilmesini ve onlar tarafından onaylanmasını isterler ve yalnız yeminli tercüman mührü olan evraklar üzerinden işlem yapabilmektedirler.
 
Eğer belgenizi yurtdışına gönderecekseniz belgenizin yeminli tercümesini noterler tarafından onaylandıktan sonra noterliğin bağlı olduğu en yakın kaymakamlıktan apostil onayı almanız gerekmektedir. Apostil onaylı belgeniz Lahey Anlaşmasına tabi olan tüm ülkelerde geçerlilik kazanmış sayılmaktadır.
 
Vatandaşlık belgesi çevirisinde dikkat edilmesi gerekenler, şahsın ismi soyadı, belgenin onaylandığı ve verildiği tarih ve belge numarasıdır.
 
Belgenizin çevirisi ve noter onayları ücretli olmakla birlikte apostil onayı tamamen ücretsizdir. İşlem yaptırdığınız Noterliğinizin bağlı olduğu ilçe kaymakamlığından 5-10 dakika içinde apostil onayı almanız mümkündür.
Çeviri konusunda yardım almak için:
0212 216 80 51
 numaralı hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz 
Referanslar
  • teklif
  • Tercümeler