Anasayfa İletişim

KİRA SÖZLEŞMESİ TERCÜMESİ

 

KİRA SÖZLEŞMESİ
 
Kiracı ve kiralayan arasındaki yapılan mekan kira sözleşmesi, araba kira sözleşmesi, işyeri kira sözleşmesi gibi vb. kira sözleşmeleridir.
 
1000 karakter/harf üzerinden çeviri ücretlerimiz:
İngilizce – 12 TL, Rusça – 16TL, Almanca – 13TL, Fransızca -15 TL den başlayan fiyatlarla Hukuki ve diğer çevirilerinize Profesyonel Çeviri Hizmetlerimizle birlikte En Avantajlı Fiyatları sunuyoruz.
 
Kira sözleşmelerinde(çevirilerinde) dikkat edilmesi gereken hususlar:
 
Kiracı ve kiralayan taraflarının kişisel bilgileri veya firma ünvanlarının doğru yazılmasına, sözleşme maddelerinde belirtilen hususların, maddelerin doğru ve aslına uygun, eksiksiz bir şekilde çevirilmesine, sözleşme başlama ve geçerlilik sürelerinin doğru yazılmasına vb. diğer önemli bilgilerin doğruluğuna dikkat edilmelidir.
 
İstendiğinde noter tasdikli şekilde vereceğiniz adrese yurtiçi, mng, aras ve vb diğer kargo ile ulaştırıyoruz.
 
Çeviriler kim tarafından çevirilmeli? Geçerli dili bilen herkes çevirebilirmi?
 
Evet belki herkes tercümesini hazırlayabilir. Yalnız resmi merciler evrakların yeminli tercümanlar tarafından çevirilmesini ve onlar tarafından onaylanmasını isterler ve yalnızyeminli tercüman mührü olan evraklar üzerinden işlem yapabilmektedirler.
 
Belgenizin çevirisi ve noter onayları ücretli olmakla birlikte apostil onayı tamamen ücretsizdir. İşlem yaptırdığınız Noterliğin bağlı olduğu ilçe kaymakamlığından 5-10 dakika içinde apostil onayı almanız mümkündür.
 
Çevirileriniz kayıtlarımızda saklanmaktadır ve size tekrar lazım olduğunda  ofisimizden ücretsiz bir şekilde alabiliryorsunuz. Noterli aldığınız belgenizi de noterlerden aslı gibidir halini kısmı ücret karşılığında tekrar alabilmektesiniz.
 
Çeviri konusunda yardım almak için:
 
0212 216 80 51
  numaralı hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. 
Referanslar
  • teklif
  • Tercümeler