Anasayfa İletişim

Türkçe-Vietnamca tercüman

Türkçe-Vietnamca tercüman
 
Vietnamcadan-Türkçeye Çeviri ve Türkçeden-Vietnamcaya Çeviriler
 
Vietnamca yeminli tercüman İstanbulda nerede bulabilirim?
 
Vietnamca yeminli tercümanlar İstanbulda hizmet veren tercüme büroları bünyesinde veya şahıs olarak hizmet vermektedirler. Vietnamca tercüme işlemleriniz sonrası ileriki resmi veya özel yerlerde sorun yaşamamanız için bu işle sürekli uğraşan işinin ehli tercüman bulmanız sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
 
Vietnamca yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman zaptı alabilirmi?
 
Tabiki alabilir. Noterden Vietnamca dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir.
Vietnamca yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Vietnamca yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Vietnamca yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar fazla tercüme işini aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışmaktayız ve gelen çeviri işlerini de ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunabilmekteyiz.
 
Vietnamca yeminli tercüman zaptı nasıl alınır?
 
Vietnamca yemin zaptı alabilmek için öncelikle tüm illerde bulunan devlet noterliklerine Vietnamca bildiğinize dair dayanak oluşturacak belgelerinizi ibraz etmeniz yeterlidir. Aldığınız bu yeminli tercüman zaptı ile de resmi evrakları çevirmek ve imzalamak yetkisine sahip sayılırsınız. Sizin imzanızın da ilgili noterliklerce tanınarak onaylanması mümkündür.
 
Vietnamca dili üzerine ihtiyacınızın olduğu tüm
·        
Dergi Tercümesi
·         Felsefe Tercümesi
·         Araştırma Tercümesi
·         Analiz Tercümesi
·         Kitap Tercümesi
·         Senaryo Tercümesi
tercüme işleriniz Gerçek Tercüme bünyesinde bulunan kendi alanlarında deneyimli Vietnamca tercüman arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede hazırlanmaktadır.
 
 “Vietnamca Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar