Anasayfa İletişim

Türkçe-Tacikçe tercüman

Türkçe-Tacikçe tercüman
 
Tacikçeden-Türkçeye Çeviri ve Türkçeden-Tacikçeye Çeviriler
 
Tacikçe yeminli tercüman İstanbulda nerede bulabilirim?
 
Tacikçe yeminli tercümanlar İstanbulda hizmet veren tercüme büroları bünyesinde veya şahıs olarak hizmet vermektedirler. Tacikçe tercüme işlemleriniz sonrası ileriki resmi veya özel yerlerde sorun yaşamamanız için bu işle sürekli uğraşan işinin ehli tercüman bulmanız sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
 
Tacikçe yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman zaptı alabilirmi?
 
Tabiki alabilir. Noterden Tacikçe dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir.
Tacikçe yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Tacikçe yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Tacikçe yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar fazla tercüme işini aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışmaktayız ve gelen çeviri işlerini de ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunabilmekteyiz.
 
Tacikçe yeminli tercüman zaptı nasıl alınır?
 
Tacikçe yemin zaptı alabilmek için öncelikle tüm illerde bulunan devlet noterliklerine Tacikçe bildiğinize dair dayanak oluşturacak belgelerinizi ibraz etmeniz yeterlidir. Aldığınız bu yeminli tercüman zaptı ile de resmi evrakları çevirmek ve imzalamak yetkisine sahip sayılırsınız. Sizin imzanızın da ilgili noterliklerce tanınarak onaylanması mümkündür.
 
Tacikçe dili üzerine ihtiyacınızın olduğu tüm
·        
LİSANS SÖZLEŞMESİ TERCÜMESİ
·         GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ TERCÜMESİ
·         KREDİ SÖZLEŞMESİ TERCÜMESİ
·         ŞİRKET ANA SÖZLEŞMESİ TERCÜMESİ
·         KONŞİMENTO TERCÜMELERİ
tercüme işleriniz Gerçek Tercüme bünyesinde bulunan kendi alanlarında deneyimli Tacikçe tercüman arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede hazırlanmaktadır.
 
 “Tacikçe Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar