Anasayfa İletişim

Türkçe-Rusça tercüman

Türkçe-Rusça tercüman
 
Rusçadan-Türkçeye Çeviri ve Türkçeden-Rusçaya Çeviriler
 
Rusça yeminli tercüman İstanbulda nerede bulabilirim?
 
Rusça yeminli tercümanlar İstanbulda hizmet veren tercüme büroları bünyesinde veya şahıs olarak hizmet vermektedirler. Rusça tercüme işlemleriniz sonrası ileriki resmi veya özel yerlerde sorun yaşamamanız için bu işle sürekli uğraşan işinin ehli tercüman bulmanız sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
 
Rusça yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman zaptı alabilirmi?
 
Tabiki alabilir. Noterden Rusça dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir.
Rusça yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Rusça yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Rusça yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar fazla tercüme işini aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışmaktayız ve gelen çeviri işlerini de ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunabilmekteyiz.
 
Rusça yeminli tercüman zaptı nasıl alınır?
 
Rusça yemin zaptı alabilmek için öncelikle tüm illerde bulunan devlet noterliklerine Rusça bildiğinize dair dayanak oluşturacak belgelerinizi ibraz etmeniz yeterlidir. Aldığınız bu yeminli tercüman zaptı ile de resmi evrakları çevirmek ve imzalamak yetkisine sahip sayılırsınız. Sizin imzanızın da ilgili noterliklerce tanınarak onaylanması mümkündür.
 
Rusça dili üzerine ihtiyacınızın olduğu tüm
·        
Sicil Gazetesi Tercümesi
·         VEKALETNAME TERCÜMESİ
·         EHLİYET BELGESİ TERCÜMESİ
·         İmza Sirküleri Tercümesi
·         NOTER TASDİKLİ TERCÜME
tercüme işleriniz Gerçek Tercüme bünyesinde bulunan kendi alanlarında deneyimli Rusça tercüman arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede hazırlanmaktadır.
 
 “Rusça Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar