Anasayfa İletişim

Türkçe-İskoçça tercüman

Türkçe-İskoçça tercüman
 
İskoççadan-Türkçeye Çeviri ve Türkçeden-İskoççaya Çeviriler
 
İskoçça yeminli tercüman İstanbulda nerede bulabilirim?
 
İskoçça yeminli tercümanlar İstanbulda hizmet veren tercüme büroları bünyesinde veya şahıs olarak hizmet vermektedirler. İskoçça tercüme işlemleriniz sonrası ileriki resmi veya özel yerlerde sorun yaşamamanız için bu işle sürekli uğraşan işinin ehli tercüman bulmanız sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
 
İskoçça yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman zaptı alabilirmi?
 
Tabiki alabilir. Noterden İskoçça dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir.
İskoçça yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan İskoçça yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
İskoçça yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar fazla tercüme işini aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışmaktayız ve gelen çeviri işlerini de ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunabilmekteyiz.
 
İskoçça yeminli tercüman zaptı nasıl alınır?
 
İskoçça yemin zaptı alabilmek için öncelikle tüm illerde bulunan devlet noterliklerine İskoçça bildiğinize dair dayanak oluşturacak belgelerinizi ibraz etmeniz yeterlidir. Aldığınız bu yeminli tercüman zaptı ile de resmi evrakları çevirmek ve imzalamak yetkisine sahip sayılırsınız. Sizin imzanızın da ilgili noterliklerce tanınarak onaylanması mümkündür.
 
İskoçça dili üzerine ihtiyacınızın olduğu tüm
·        
BAYİLİK SÖZLEŞMESİ TERCÜMESİ
·         MAHKEME KARARI TERCÜMESİ
·         YÖNETMELİK TERCÜMESİ
·         KONTRAT TERCÜMESİ
·         YÖNETMELİK TERCÜMESİ
tercüme işleriniz Gerçek Tercüme bünyesinde bulunan kendi alanlarında deneyimli İskoçça tercüman arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede hazırlanmaktadır.
 
 “İskoçça Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar