Anasayfa İletişim

Türkçe-İbranice tercüman

Türkçe-İbranice tercüman
 
İbraniceden-Türkçeye Çeviri ve Türkçeden-İbraniceye Çeviriler
 
İbranice yeminli tercüman İstanbulda nerede bulabilirim?
 
İbranice yeminli tercümanlar İstanbulda hizmet veren tercüme büroları bünyesinde veya şahıs olarak hizmet vermektedirler. İbranice tercüme işlemleriniz sonrası ileriki resmi veya özel yerlerde sorun yaşamamanız için bu işle sürekli uğraşan işinin ehli tercüman bulmanız sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
 
İbranice yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman zaptı alabilirmi?
 
Tabiki alabilir. Noterden İbranice dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir.
İbranice yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan İbranice yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
İbranice yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar fazla tercüme işini aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışmaktayız ve gelen çeviri işlerini de ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunabilmekteyiz.
 
İbranice yeminli tercüman zaptı nasıl alınır?
 
İbranice yemin zaptı alabilmek için öncelikle tüm illerde bulunan devlet noterliklerine İbranice bildiğinize dair dayanak oluşturacak belgelerinizi ibraz etmeniz yeterlidir. Aldığınız bu yeminli tercüman zaptı ile de resmi evrakları çevirmek ve imzalamak yetkisine sahip sayılırsınız. Sizin imzanızın da ilgili noterliklerce tanınarak onaylanması mümkündür.
 
İbranice dili üzerine ihtiyacınızın olduğu tüm
·        
Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
·         Ölüm Belgesi Tercümesi
·         Sözleşme Tercümesi
·         Tapu Senedi Tercümesi
·         Transkript Tercümesi
tercüme işleriniz Gerçek Tercüme bünyesinde bulunan kendi alanlarında deneyimli İbranice tercüman arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede hazırlanmaktadır.
 
 “İbranice Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar