Anasayfa İletişim

Türkçe-Hırvatça tercüman

Türkçe-Hırvatça tercüman
 
Hırvatçadan-Türkçeye Çeviri ve Türkçeden-Hırvatçaya Çeviriler
 
Hırvatça yeminli tercüman İstanbulda nerede bulabilirim?
 
Hırvatça yeminli tercümanlar İstanbulda hizmet veren tercüme büroları bünyesinde veya şahıs olarak hizmet vermektedirler. Hırvatça tercüme işlemleriniz sonrası ileriki resmi veya özel yerlerde sorun yaşamamanız için bu işle sürekli uğraşan işinin ehli tercüman bulmanız sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
 
Hırvatça yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman zaptı alabilirmi?
 
Tabiki alabilir. Noterden Hırvatça dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir.
Hırvatça yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Hırvatça yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Hırvatça yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar fazla tercüme işini aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışmaktayız ve gelen çeviri işlerini de ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunabilmekteyiz.
 
Hırvatça yeminli tercüman zaptı nasıl alınır?
 
Hırvatça yemin zaptı alabilmek için öncelikle tüm illerde bulunan devlet noterliklerine Hırvatça bildiğinize dair dayanak oluşturacak belgelerinizi ibraz etmeniz yeterlidir. Aldığınız bu yeminli tercüman zaptı ile de resmi evrakları çevirmek ve imzalamak yetkisine sahip sayılırsınız. Sizin imzanızın da ilgili noterliklerce tanınarak onaylanması mümkündür.
 
Hırvatça dili üzerine ihtiyacınızın olduğu tüm
·        
MAAŞ BORDROSU TERCÜMESİ
·         HASTANE RAPORU TERCÜMESİ
·         BANKA HESAP CÜZDANI TERCÜMESİ
·         FAALİYET BELGESİ TERCÜMESİ
·         Hukuki Tercüme
tercüme işleriniz Gerçek Tercüme bünyesinde bulunan kendi alanlarında deneyimli Hırvatça tercüman arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede hazırlanmaktadır.
 
 “Hırvatça Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar