Anasayfa İletişim

Türkçe-Hakasça tercüman

Türkçe-Hakasça tercüman
 
Hakasçadan-Türkçeye Çeviri ve Türkçeden-Hakasçaya Çeviriler
 
Hakasça yeminli tercüman İstanbulda nerede bulabilirim?
 
Hakasça yeminli tercümanlar İstanbulda hizmet veren tercüme büroları bünyesinde veya şahıs olarak hizmet vermektedirler. Hakasça tercüme işlemleriniz sonrası ileriki resmi veya özel yerlerde sorun yaşamamanız için bu işle sürekli uğraşan işinin ehli tercüman bulmanız sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
 
Hakasça yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman zaptı alabilirmi?
 
Tabiki alabilir. Noterden Hakasça dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir.
Hakasça yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Hakasça yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Hakasça yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar fazla tercüme işini aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışmaktayız ve gelen çeviri işlerini de ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunabilmekteyiz.
 
Hakasça yeminli tercüman zaptı nasıl alınır?
 
Hakasça yemin zaptı alabilmek için öncelikle tüm illerde bulunan devlet noterliklerine Hakasça bildiğinize dair dayanak oluşturacak belgelerinizi ibraz etmeniz yeterlidir. Aldığınız bu yeminli tercüman zaptı ile de resmi evrakları çevirmek ve imzalamak yetkisine sahip sayılırsınız. Sizin imzanızın da ilgili noterliklerce tanınarak onaylanması mümkündür.
 
Hakasça dili üzerine ihtiyacınızın olduğu tüm
·        
Sicil Gazetesi Tercümesi
·         VEKALETNAME TERCÜMESİ
·         EHLİYET BELGESİ TERCÜMESİ
·         İmza Sirküleri Tercümesi
·         NOTER TASDİKLİ TERCÜME
tercüme işleriniz Gerçek Tercüme bünyesinde bulunan kendi alanlarında deneyimli Hakasça tercüman arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede hazırlanmaktadır.
 
 “Hakasça Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar