Anasayfa İletişim

Türkçe-Gürcüce tercüman

Türkçe-Gürcüce tercüman
 
Gürcüceden-Türkçeye Çeviri ve Türkçeden-Gürcüceye Çeviriler
 
Gürcüce yeminli tercüman İstanbulda nerede bulabilirim?
 
Gürcüce yeminli tercümanlar İstanbulda hizmet veren tercüme büroları bünyesinde veya şahıs olarak hizmet vermektedirler. Gürcüce tercüme işlemleriniz sonrası ileriki resmi veya özel yerlerde sorun yaşamamanız için bu işle sürekli uğraşan işinin ehli tercüman bulmanız sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
 
Gürcüce yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman zaptı alabilirmi?
 
Tabiki alabilir. Noterden Gürcüce dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir.
Gürcüce yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Gürcüce yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Gürcüce yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar fazla tercüme işini aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışmaktayız ve gelen çeviri işlerini de ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunabilmekteyiz.
 
Gürcüce yeminli tercüman zaptı nasıl alınır?
 
Gürcüce yemin zaptı alabilmek için öncelikle tüm illerde bulunan devlet noterliklerine Gürcüce bildiğinize dair dayanak oluşturacak belgelerinizi ibraz etmeniz yeterlidir. Aldığınız bu yeminli tercüman zaptı ile de resmi evrakları çevirmek ve imzalamak yetkisine sahip sayılırsınız. Sizin imzanızın da ilgili noterliklerce tanınarak onaylanması mümkündür.
 
Gürcüce dili üzerine ihtiyacınızın olduğu tüm
·        
Evlilik Cüzdanı Tercümesi
·         Resmi Belge Tercümesi
·         Nüfus Cüzdanı Tercümesi
·         PASAPORT TERCÜMESI
·         SAĞLIK BELGESİ TERCÜMESİ
tercüme işleriniz Gerçek Tercüme bünyesinde bulunan kendi alanlarında deneyimli Gürcüce tercüman arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede hazırlanmaktadır.
 
 “Gürcüce Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar