Anasayfa İletişim

Türkçe-Galce tercüman

Türkçe-Galce tercüman
 
Galceden-Türkçeye Çeviri ve Türkçeden-Galceye Çeviriler
 
Galce yeminli tercüman İstanbulda nerede bulabilirim?
 
Galce yeminli tercümanlar İstanbulda hizmet veren tercüme büroları bünyesinde veya şahıs olarak hizmet vermektedirler. Galce tercüme işlemleriniz sonrası ileriki resmi veya özel yerlerde sorun yaşamamanız için bu işle sürekli uğraşan işinin ehli tercüman bulmanız sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
 
Galce yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman zaptı alabilirmi?
 
Tabiki alabilir. Noterden Galce dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir.
Galce yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Galce yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Galce yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar fazla tercüme işini aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışmaktayız ve gelen çeviri işlerini de ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunabilmekteyiz.
 
Galce yeminli tercüman zaptı nasıl alınır?
 
Galce yemin zaptı alabilmek için öncelikle tüm illerde bulunan devlet noterliklerine Galce bildiğinize dair dayanak oluşturacak belgelerinizi ibraz etmeniz yeterlidir. Aldığınız bu yeminli tercüman zaptı ile de resmi evrakları çevirmek ve imzalamak yetkisine sahip sayılırsınız. Sizin imzanızın da ilgili noterliklerce tanınarak onaylanması mümkündür.
 
Galce dili üzerine ihtiyacınızın olduğu tüm
·        
Ticari yazışma Tercümesi
·         Yasa Kanun Tercümesi
·         Uluslararası İlişkiler Tercümesi
·         Özgeçmiş(resume) Tercümesi
·         Apostil Tercümesi
tercüme işleriniz Gerçek Tercüme bünyesinde bulunan kendi alanlarında deneyimli Galce tercüman arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede hazırlanmaktadır.
 
 “Galce Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar