Anasayfa İletişim

Türkçe-Farsça tercüman

Türkçe-Farsça tercüman
 
Farsçadan-Türkçeye Çeviri ve Türkçeden-Farsçaya Çeviriler
 
Farsça yeminli tercüman İstanbulda nerede bulabilirim?
 
Farsça yeminli tercümanlar İstanbulda hizmet veren tercüme büroları bünyesinde veya şahıs olarak hizmet vermektedirler. Farsça tercüme işlemleriniz sonrası ileriki resmi veya özel yerlerde sorun yaşamamanız için bu işle sürekli uğraşan işinin ehli tercüman bulmanız sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
 
Farsça yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman zaptı alabilirmi?
 
Tabiki alabilir. Noterden Farsça dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir.
Farsça yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Farsça yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Farsça yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar fazla tercüme işini aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışmaktayız ve gelen çeviri işlerini de ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunabilmekteyiz.
 
Farsça yeminli tercüman zaptı nasıl alınır?
 
Farsça yemin zaptı alabilmek için öncelikle tüm illerde bulunan devlet noterliklerine Farsça bildiğinize dair dayanak oluşturacak belgelerinizi ibraz etmeniz yeterlidir. Aldığınız bu yeminli tercüman zaptı ile de resmi evrakları çevirmek ve imzalamak yetkisine sahip sayılırsınız. Sizin imzanızın da ilgili noterliklerce tanınarak onaylanması mümkündür.
 
Farsça dili üzerine ihtiyacınızın olduğu tüm
·        
Maaş Bordrosu Tercümesi
·         Kira Sözleşmesi Tercümesi
·         Dava Dilekçesi Tercümesi
·         Talepname Tercümesi
·         Erasmus Kabul Belgesi (Mektubu) Tercümesi
tercüme işleriniz Gerçek Tercüme bünyesinde bulunan kendi alanlarında deneyimli Farsça tercüman arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede hazırlanmaktadır.
 
 “Farsça Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar