Anasayfa İletişim

Türkçe-Ermenice tercüman

Türkçe-Ermenice tercüman
 
Ermeniceden-Türkçeye Çeviri ve Türkçeden-Ermeniceye Çeviriler
 
Ermenice yeminli tercüman İstanbulda nerede bulabilirim?
 
Ermenice yeminli tercümanlar İstanbulda hizmet veren tercüme büroları bünyesinde veya şahıs olarak hizmet vermektedirler. Ermenice tercüme işlemleriniz sonrası ileriki resmi veya özel yerlerde sorun yaşamamanız için bu işle sürekli uğraşan işinin ehli tercüman bulmanız sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
 
Ermenice yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman zaptı alabilirmi?
 
Tabiki alabilir. Noterden Ermenice dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir.
Ermenice yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Ermenice yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Ermenice yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar fazla tercüme işini aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışmaktayız ve gelen çeviri işlerini de ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunabilmekteyiz.
 
Ermenice yeminli tercüman zaptı nasıl alınır?
 
Ermenice yemin zaptı alabilmek için öncelikle tüm illerde bulunan devlet noterliklerine Ermenice bildiğinize dair dayanak oluşturacak belgelerinizi ibraz etmeniz yeterlidir. Aldığınız bu yeminli tercüman zaptı ile de resmi evrakları çevirmek ve imzalamak yetkisine sahip sayılırsınız. Sizin imzanızın da ilgili noterliklerce tanınarak onaylanması mümkündür.
 
Ermenice dili üzerine ihtiyacınızın olduğu tüm
·        
TOEFL Belgesi Tercümesi
·         Ön Lisans Diploması Tercümesi
·         Ürün Spesifikasyonu Tercümesi
·         Ürün Listesi Tercümesi
·         Karayolu Taşıma Belgesi Tercümesi
tercüme işleriniz Gerçek Tercüme bünyesinde bulunan kendi alanlarında deneyimli Ermenice tercüman arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede hazırlanmaktadır.
 
 “Ermenice Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar