Anasayfa İletişim

Türkçe-Aramice tercüman

Türkçe-Aramice tercüman
 
“Aramice Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Aramice yeminli tercüman İstanbulda nerede bulabilirim?
 
Aramice yeminli tercümanlar İstanbulda hizmet veren tercüme büroları bünyesinde veya şahıs olarak hizmet vermektedirler. Aramice tercüme işlemleriniz sonrası ileriki resmi veya özel yerlerde sorun yaşamamanız için bu işle sürekli uğraşan işinin ehli tercüman bulmanız sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
 
Aramice yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman zaptı alabilirmi?
 
Tabiki alabilir. Noterden Aramice dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir.
Aramice yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Aramice yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Aramice yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar fazla tercüme işini aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışmaktayız ve gelen çeviri işlerini de ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunabilmekteyiz.
 
Aramice yeminli tercüman zaptı nasıl alınır?
 
Aramice yemin zaptı alabilmek için öncelikle tüm illerde bulunan devlet noterliklerine Aramice bildiğinize dair dayanak oluşturacak belgelerinizi ibraz etmeniz yeterlidir. Aldığınız bu yeminli tercüman zaptı ile de resmi evrakları çevirmek ve imzalamak yetkisine sahip sayılırsınız. Sizin imzanızın da ilgili noterliklerce tanınarak onaylanması mümkündür.
 
Aramice dili üzerine ihtiyacınızın olduğu tüm
·        
Tır Karnesi (Carnet) Tercümesi
·         Maaş Bordrosu Tercümesi
·         Kira Sözleşmesi Tercümesi
·         Dava Dilekçesi Tercümesi
·         Talepname Tercümesi
tercüme işleriniz Gerçek Tercüme bünyesinde bulunan kendi alanlarında deneyimli Aramice tercüman arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede hazırlanmaktadır.
 
 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar