Anasayfa İletişim

Galce yeminli tercuman İstanbul


 
İstanbulda Galce yeminli tercumanlık şirketi olarak görevimiz müşterilerimizin Galceden Türkçeye ve Türkçeden Galceye çevirilecek olan projelerinde destek sağlamak, resmi evrakların çevirileri, noterliklerden tasdiğinin yapılması, yabancı ülkelerde kullanılmak üzere belgelerin hazırlanmasıdır.
 
İstanbulda konsolosluklara başvururken Galce yeminli tercüman onay yeterli midir.
 
Bu da konsolosluğun talebine bağlıdır, konsolosluk sadece Galce yeminli tercüman onaylı belge ister yada ayrıca noter tasdiği ve apostillenmesini isteyebilir.
 
İstanbulda nasıl Galce yeminli tercüman bulabilirim?
Galce yeminli tercümanları istanbulda genelde internette arama motorları üzerinden veya bizzat çarşı pazar ve caddeleri dolaşarak bulabilirsiniz, Istanbul gibi bir şehirde  internet üzerinden Galce yeminli tercümanı bulmanın avantajı – tercüme bürosu hakkında  web sitesinden önceden bilgi alabilmeniz ve işinizi yaptırmak için nereye gideceğinizi bilebilmenizdir
Galce yeminli tercüman ararken Galce dil bilgisi varmı, kaç senelik tecrübeli veya ne zamandır bu işi yapıyor gibi konulara da dikkat etmeniz gerekir.
 
İstanbulda nasıl Galce yeminli tercüman olunur?
 
Galce yeminli tercüman olabilmek için öncelikle istanbulda veya başka şehirde herhangi bir  noterliğe giderek Galce bildiğinize dair bir diplomanızla birlikte yemin etmeniz gerekir, diplomanız yurt içi veya yurt dışından alınmış olmalıdır ayrıca Galce yeminli tercüman olabilmek için tc vatandaşı olmanız gerekir değilse noter size yemin zaptı vermez.
 
Galce yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman olabilirmi?
 
Evet, noterden Galce dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir,
Galce yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Galce yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Galce yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar işi aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışıyoruz, gelen işleri ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunuyoruz.
 
Galce yeminli tercümanın çevirdiği belgeler:
 
·        
Uluslararası Doğum Belgesi (Form A) Tercümesi
·         İmza Sirküleri Tercümesi
·         Bekarlık Belgesi Tercümesi
·         Sürücü Belgesi Tercümesi
·         Ösym Sonuç Belgesi Tercümesi
“Galce Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar