Anasayfa İletişim

Çeçence yeminli tercuman İstanbul


 
İstanbuldaki Çeçence yeminli tercuman olarak görevimiz müşterinin Çeçenceden türkçeye ve türkçeden Çeçenceye olan çeviri projelerinde destek sağlamak, resmi evrakların Türkçeleştirilmesi, noterliklerden tasdiğinin yapılması, yabancı ülkelerde kullanılmak üzere belgelerin hazırlanmasıdır.
 
İstanbulda konsolosluklara başvururken Çeçence yeminli tercüman onay yeterli midir?
 
Bu da konsolosluğun talebine bağlıdır, konsolosluk sadece Çeçence yeminli tercüman onaylı belge ister yada ayrıca noter tasdiği ve apostillenmesini isteyebilir.
 
Çeçence yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman olabilirmi?
 
Evet, noterden Çeçence dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir,
Çeçence yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Çeçence yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Çeçence yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar işi aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışıyoruz, gelen işleri ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunuyoruz.
 
İstanbulda nasıl Çeçence yeminli tercüman bulabilirim?
Çeçence yeminli tercümanları istanbulda genelde internette arama motorları üzerinden veya bizzat çarşı pazar ve caddeleri dolaşarak bulabilirsiniz, Istanbul gibi bir şehirde  internet üzerinden Çeçence yeminli tercümanı bulmanın avantajı – tercüme bürosu hakkında  web sitesinden önceden bilgi alabilmeniz ve işinizi yaptırmak için nereye gideceğinizi bilebilmenizdir.
Çeçence yeminli tercüman ararken Çeçence dil bilgisi varmı, kaç senelik tecrübeli veya ne zamandır bu işi yapıyor gibi konulara da dikkat etmeniz gerekir
 
İstanbulda nasıl Çeçence yeminli tercüman olunur?
 
Çeçence yeminli tercüman olabilmek için öncelikle istanbulda veya başka şehirde herhangi bir  noterliğe giderek Çeçence bildiğinize dair bir diplomanızla birlikte yemin etmeniz gerekir, diplomanız yurt içi veya yurt dışından alınmış olmalıdır ayrıca Çeçence yeminli tercüman olabilmek için tc vatandaşı olmanız gerekir değilse noter size yemin zaptı vermez
 
Çeçence yeminli tercümanın çevirdiği belgeler:
 
·        
Ölüm Belgesi Çevirisi
·         Sözleşme Çevirisi
·         Tapu Senedi Çevirisi
·         Transkript Çevirisi
·         Vergi Levhası Çevirisi
·         Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi
 
“Çeçence Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 

www.gercektercume.com

 


 
Referanslar