Anasayfa İletişim

Bretonca yeminli tercuman İstanbul


 
İstanbuldaki Bretonca yeminli tercuman olarak görevimiz müşterinin Bretoncadan türkçeye ve türkçeden Bretoncaya olan çeviri projelerinde destek sağlamak, resmi evrakların Türkçeleştirilmesi, noterliklerden tasdiğinin yapılması, yabancı ülkelerde kullanılmak üzere belgelerin hazırlanmasıdır.
 
İstanbulda konsolosluklara başvururken Bretonca yeminli tercüman onay yeterli midir?
 
Bu da konsolosluğun talebine bağlıdır, konsolosluk sadece Bretonca yeminli tercüman onaylı belge ister yada ayrıca noter tasdiği ve apostillenmesini isteyebilir.
 
İstanbulda nasıl Bretonca yeminli tercüman bulabilirim?
Bretonca yeminli tercümanları istanbulda genelde internette arama motorları üzerinden veya bizzat çarşı pazar ve caddeleri dolaşarak bulabilirsiniz, Istanbul gibi bir şehirde  internet üzerinden Bretonca yeminli tercümanı bulmanın avantajı – tercüme bürosu hakkında  web sitesinden önceden bilgi alabilmeniz ve işinizi yaptırmak için nereye gideceğinizi bilebilmenizdir.
Bretonca yeminli tercüman ararken Bretonca dil bilgisi varmı, kaç senelik tecrübeli veya ne zamandır bu işi yapıyor gibi konulara da dikkat etmeniz gerekir.
 
İstanbulda nasıl Bretonca yeminli tercüman olunur?
 
Bretonca yeminli tercüman olabilmek için öncelikle istanbulda veya başka şehirde herhangi bir  noterliğe giderek Bretonca bildiğinize dair bir diplomanızla birlikte yemin etmeniz gerekir, diplomanız yurt içi veya yurt dışından alınmış olmalıdır ayrıca Bretonca yeminli tercüman olabilmek için tc vatandaşı olmanız gerekir değilse noter size yemin zaptı vermez.
 
Bretonca yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman olabilirmi?
 
Evet, noterden Bretonca dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir,
Bretonca yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Bretonca yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Bretonca yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar işi aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışıyoruz, gelen işleri ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunuyoruz.
 
Bretonca yeminli tercümanın çevirdiği belgeler:
 
·         Evlilik cüzdanı Çevirisi
·         İkametgah Tezkeresi için gerekli evrakların Çevirisi
·         Kişisel Mektup Çevirisi
·         Mevzuat Çevirisi
·         Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 
“Bretonca Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 
www.gercektercume.com
 


 
Referanslar