Anasayfa İletişim

Aybastı Noter Onaylı Yeminli Tercüme Bürosu Mu Aradınız

 
Noter nedir
Noterlik bir kamu hizmetidir.  Noterler, hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkları önlemek için işlemleri belgelendirir ve kanunlarla verilen başka görevleri yaparlar. Her asliye ve münferit sulh mahkemesinin bulunduğu yerde, o mahkemenin yargı çevresindeki noterlik işlerini görmeye yetkili olmak üzere bir noterlik kurulur.
 
Bir dilden başka bir dile hızlı ve güvenilir şekilde tercüme hizmetini GERÇEK TERCÜME bürosu olarak size sunmak görevimizdir.  GERÇEK TERCÜME, İstanbul’un tüm ilçelerine noter onaylı tercüme bürosu hizmeti sunmaktadır. Şirketinize gerekli olan yeminli çeviri işlemlerinizi yaptırmak için AYBASTI noter onaylı yeminli tercüme bürosu bulamadınız mı? Istanbul Mecidiyeköyde bulunan noter onaylı yeminli tercüme bürosu olarak çeviri ihtiyaçlarınızı sizin için hızlıca çözümleyerek, dilerseniz kargo şirketleri ve hızlı kurye aracılığıyla sizlere hızlıca ulaştırabilmektedir.
 
AYBASTI noter onaylı yeminli tercüme bürosu arayıp bulamadıysanız, Istanbul Şişli/Mecidiyeköyde bulunan yeminli çeviri firmamız  sizin ihtiyaçlarınızı en kısa sürede doğru, düzgün ve hatasız tercüme etmekte, kaşe ve imza işlemlerini yapmakta, hızlı teslimatıyla müşteri memnuniyetini ve güvenini önemsemektedir.
 
AYBASTI noter onaylı yeminli tercüme bürosu bulmak zor oluyorsa Istanbul şişlide bulunan noter onaylı yeminli tercüme büromuz Türkiye genelinde ister yeminli tercüme, ister noter tasdikli tercüme ihtiayçlarınız için geniş tercüman kadrosu size tam destek vermektedir! 
 
GERÇEK TERCÜME büromuza bağlı her dilde çeviri yapabilecek profesyonel, konularında uzman yeminli tercümanlar bulunmakta olup tercümanlarımız noterlerin denetimi altında faaliyet yapmaktadır.
 
AYBASTI noter onaylı yeminli tercüme bürosu bulamadıysanız, firmamıza çeviri yaptırarak bağlı  olduğumuz beyoğlu noterliğinde tercümelerinizi onaylatarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 
NOTERLİK ADI:
ADI SOYADI:
NOTERLİK SINIFI:
NOTER SINIFI:
ASIL/VEKIL:
TELEFON:
FAKS:
ADRES:
 
AYBASTI
GÖKSEN,ÖZMEN
3
2
A
452 714 11 86
452 714 11 86
ESENLİ MERKEZ MAH.CUMHURİYET BULVARI İSTİKLAL CAD.İSTİKLAL 1.SOK. N:1 K:2            AYBASTI/ORDU 
Referanslar