Anasayfa İletişim

Afganca yeminli tercuman İstanbul

Afganca yeminli tercuman İstanbul
 
İstanbuldaki Afganca yeminli tercuman olarak görevimiz müşterinin Afgancadan türkçeye ve türkçeden Afgancaya olan çeviri projelerinde destek sağlamak, resmi evrakların Türkçeye çevirilmesi, noterliklerden tasdiğinin yapılması, yabancı ülkelerde kullanılmak üzere belgelerin hazırlanmasıdır
 
İstanbulda konsolosluk veya elçiliklere başvururken Afganca yeminli tercüman onay yeterli midir.
 
Bu da konsolosluğun talebine bağlıdır, konsolosluk sadece Afganca yeminli tercüman onaylı belge ister yada ayrıca noter tasdiği ve apostillenmesini de isteyebilir.
 
İstanbulda nasıl Afganca yeminli tercüman bulabilirim?
Afganca yeminli tercümanları istanbulda genelde internette arama motorları üzerinden veya bizzat sokak ve caddeleri dolaşarak bulabilirsiniz, Istanbul gibi bir şehirde  internet üzerinden Afganca yeminli tercümanı bulmanın avantajı – tercüme bürosu hakkında  web sitesinden önceden bilgi alabilmeniz ve işinizi yaptırmak için nereye gideceğiniz kestirebilmenizdir.
Afganca yeminli tercüman ararken Afganca dil bilgisi varmı, kaç senelik tecrübeli veya ne zamandır bu işi yapıyor gibi konulara da dikkat etmeniz gerekir. Aksi taktirde en ufak çeviri hatası size zaman ve maddi zarar getirebilir.
 
İstanbulda nasıl Afganca yeminli tercüman olunur?
 
Afganca yeminli tercüman olabilmek için öncelikle istanbulda veya başka şehirde herhangi bir  noterliğe giderek Afganca bildiğinize dair bir diplomanızla birlikte yemin etmeniz gerekir, diplomanız yurt içi veya yurt dışından alınmış olmalıdır ve ayrıca Afganca yeminli tercüman olabilmek için TC vatandaşı olmanız gerekir değilse de noter size yemin zaptı vermez.
 
Afganca yeminli tercüman ayrıca başka dillerde yeminli tercüman olabilirmi,
 
Evet, noterden Afganca dilinin yanında diğer dillerde de yemin zaptı alabilirsiniz, noterden  yemin zaptı alırken diğer dili bildiğinize dair diplomanızı sunmanız gerekir,
Afganca yeminli tercüman İstanbul  veya diğer şehirlerde sadece bir noterliğe bağlı kalmadan birden fazla noterlik büroları ile çalışabilir, daha geniş alanda hizmet edebilir, 10-15 noterlik bürosü ile çalışan Afganca yeminli tercümanlar İstanbulda mevcuttur.
 
Afganca yeminli tercümenin yanında diğer dillerde çeviri yapıp yapmadığımız ve eğer yapıyorsak nasıl bu kadar işi aynı anda yetiştirmekte olduğumuzu sorabilirsiniz. Büro olarak ofis dışından anlaşmalı olduğumuz çevirmenlerle çalışıyoruz, gelen işleri ilgili dillerdeki çevirmenlere dağıtarak daha fazla dilde yeminli tercüme hizmeti sunuyoruz.
 
Afganca yeminli tercümanın çevirdiği belgeler:
 
- Pasaport
- Faturalar
- Üniversite Diploma
- Ehliyet belgeleri
- Banka Hesap
- Nufüs Kayıt Cüzdanı
 
“Afganca Yeminli tercüman İstanbul” için doğru adres ---à Gerçek Tercüme 
 
Tel: 0212 216 80 51
Gsm: 0553 270 66 62  / 0555 630 90 08
 
www.gercektercume.com
 


 
Referanslar