Anasayfa İletişim

İmza Sirküleri Tercümesi

 

İmza Sirküleri Tercümesi
 
 
İmza sirküleri nedir?
 
İmza sirküleri bir resmî daire veya ticari kuruluşlarda imza atmaya yetkili kimselerin imza örneklerini öncelik sırasına göre içeren imza belgesidir. En yakın noterden hazırlatılabilirsiniz.

İmza sirküleri şirketin yapacağı hemen her başvuruda Tiacret sicil gazetesi diğer belgelerle birlikte  dayanak belgesi olarak istenen belgedir.

 
İngilizce çevirisi için orijinalini getirmenize lüzüm yoktur. Taranmış hali de yeterlidir. Yalnız noter onayı alırken noter imza sirkülerinizin orijinalini de görmek ister. Olmadığı zaman da fotokopiden çeviridir diye mühür basılır.
 
Çevirilecek belgenizi bize tarayarak mail ortamında veya elden getirebilirsiniz. Karakter sayımı yaparak size belgenizin çeviri ücreti ve çeviri süresi ile ilgili bilgi verilir. Uygun gördüğünüz takdirde çevirisi yapılır. 1 sayfa imza sirkülerinizin İngilizceye, Almancaya ve Rusçaya çevirisi 1 iş gününde diğer Avrupa dilleri ve Orta asya dillerine çevirilecekse 2-3 iş günü sürebilir.
 
Ticaret Sicil gazeteniz eğer Çince, Japonca, Türkmence dillerine çevirilecekse lütfen daha önceden haber vermenizde fayda var. Çünkü Türkiye piyasasında nadir bulunan dillerde kendini yetiştirmiş tercüman sayısı çok azdır.
 
Belgenizin diğer ülke makamlarınca kabül görmesi için yeminli tercüman tarafından çevirilerek noter onayı alınması lazım.Ardından da apostil onaylı bir şekilde hazırlanır.
 
İmza sirküleri çevirisinde dikkat edilmesi gerekenler, Şirketin ünvanı, şirketin adresi, İmza sahiplerinin isim ve soyisimleri, hisse miktarları ve diğer önemli bilgilerdir.
 
Şirketimiz bünyesinde çalışan geniş ve kaliteli tercüman kadromuzla size en kaliteli ve hızlı, yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sağlayarak günümüzdeki çeviri sektöründe kalıcı olmak bizim ana hedefimizdir.
 
Çeviri konusunda yardım almak için:
 
0212 216 80 51
  numaralı hattımızı bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
  
Referanslar
  • teklif
  • Tercümeler

Telefon: (0 212) 216 80 51
gercektercume@gmail.com