Anasayfa İletişim

FAALİYET BELGESİ TERCÜMESİ

 
FAALİYET BELGESİ TERCÜMESİ
 
FAALİYET BELGESİ
 
Faaliyet Belgesi nedir?
Faaliyet Belgesi, Ticaret Odasına kayıtlı faal bir üyedir içeriği olan yazılı bir evraktır. Oda kayıt bilgileri ve üyelik bilgilerini içerir.
 
Faaliyet Belgesi ile Oda Sicil Kayıt Suretlerinin Yabancı Dillerdeki Tercümesi;
Firmanın odamıza kayıtlı olduğunu gösterir belgenin yabancı dilde tercüme edilmiş nüshasıdır. Öncelikle Ticaret Odasından Türkçe Faaliyet Belgesi / Oda Sicil Kayıt Sureti alınır. Alınan Türkçe Faaliyet Belgesi / Oda Sicil Kayıt Suretinin noterden tasdikli tercüme edilmiş asıl nüshası dilekçe ekinde Ticaret odasına getirilir.
 
Faaliyet Belgesi Nerelerde Kullanılır?
Faaliyet Belgesi, Bankalar Belediyeler başta olmak üzere bir çok resmi kuruluşta ve kredi, ruhsat, ithalat ihracat gibi bir çok işlemde gerekli esnaflık belgesidir.
 
Faaliyet Belgesi çevirilerinize Profesyonel Çeviri Hizmetlerimizle brilikte En Avantajlı Fiyatları sunuyoruz.
 
1000 karakter/harf üzerinden çeviri ücretlerimiz:
İngilizce – 12 TL, Rusça – 16TL, Almanca – 13TL, Fransızca -15 TL den başlayan fiyatlarla hizmetinizdeyiz. İstendiğinde noter tasdikli şekilde vereceğiniz adrese yurtiçi, mng, aras ve vb diğer kargo ile ulaştırıyoruz.
 
Çevirileriniz kayıtlarımızda saklanmaktadır ve size tekrar lazım olduğunda  ofisimizden ücretsiz bir şekilde alabiliryorsunuz. Noterli aldığınız belgenizi de noterlerden aslı gibidir halini kısmı ücret karşılığında tekrar alabilmektesiniz.
 
Çeviriler kim tarafından çevirilmeli? Geçerli dili bilen herkes çevirebilirmi?
 
Evet belki herkes çevirisini hazırlayabilir. Yalnız resmi merciler evrakların yeminli tercümanlar tarafından çevirilmesini ve onlar tarafından onaylanmasını isterler ve yalnız yeminli tercüman mührü olan evraklar üzerinden işlem yapabilmektedirler.
 
Belgenizin çevirisi ve noter onayları ücretli olmakla birlikte apostil onayı tamamen ücretsizdir. İşlem yaptırdığınız Noterliğinizin bağlı olduğu ilçe kaymakamlığından 5-10 dakika içinde apostil onayı almanız mümkündür.
Çeviri konusunda yardım almak için:
 
0212 216 80 51
numaralı hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. 
Referanslar
  • teklif
  • Tercümeler

Telefon: (0 212) 216 80 51
gercektercume@gmail.com