Anasayfa İletişim

Özbekistan

Özbekçe çeviri hizmetleri

 Özbekistan ’da Taşkent, Samarkand, Fergana ve diğer şehirlerinde  tüm dillerde çeviriler,   Özbekistan’da  online çeviriler,  Özbekistan ’nda  ve diğer şehirlerinde konferanslar düzenlemeleri, seminer tercümanlığı hizmetleri, simultane ve sözlü çevirmenlik hizmetleri için bizi arayınız.
 Özbekistan ’da  fuarlarınızda tercumanlık; hizmeti veriyor, geniş kadrolu, deneyimli Özbekçe –Türkçetercümanlarımızla firma görüşmelerinize, iş yemeklerinize her türlü tercümanlık hizmetlerimizi sunuyoruz. Müşterileriniz ile sözleşme imzalarken zorluk çekmeden, kolayca Özbekçe   anlaşabilmeniz için o alandaki konulara hakim tercümanlar buluyoruz. Ayrıca Özbekçe  konuşulan çevre ülkelerde ticaretiniz varsa, bu ülkelere refakat, akreditif açılması, telefonla ön görüşme, ön anlaşma, mallarınızın siparişi, yüklenmesi aşamasında Özbekçe  tercümanlık hizmeti sağlamaktayız.
Türkçe Özbekçe  çeviri, metinlerinizin görsel açıdan hazırlanması ve orijinal formata uygunluk, pdf, jpg vs resim olarak gelen Özbekçe  evraklarınızın, katalog broşürlerinizin türkçeye çevirilmesi, aslına benzer bir şekilde yapılması, pazarlama diline uyularak tercüme edilmesi,  Özbekistan’a giden veya  Özbekistan ’dan gelen erasmus öğrencilerin üniversitelere yerleşmeden önce vizeye başvururken gerekli evrakların tercüme edilmesi, hazırlanması.
 
Özbekistan ’a ihaleye katılmak için belge metin çeviri, Özbekistan ’lı yatırımcılarla beraber Türkiyede ortak firma kurarken noterler nezdinde sertifikalı tercumanımızla hizmet verme, Özbekistan makamları nezdinde boşanırken avukatlar için vekaletinizin Özbekçeye  çevirilmesi , Kaymakamlık  veya Özbekistankonsolosluğu ile apostil onayı, web site tanıtımınızın Özbekçeye çevrilmesi, ödev tezlerinizin yazılması gibi işlerde hizmetler.
Özbekçe  çeviri fiyatı: içeriğine göre genel metinler ise daha ucuz, hukuki  ve tıbbi metinler ise inceledikten sonra ve karakter sayımı yapılarak en uygun fiyat verilir.
 
  
Özbekçe  tercüme bürosu , yeminli tercüme Özbekçe  için bizleri arayınız, Özbekistan ‘da şirket kuruyor, şube açıyor,  Özbekistan ‘da  yaptığınız şirket masraflarınızı teşvik kapsamında Istanbulda ve diğer şehirlerimizden Dış Ticaret Bakanlığı veya Kosgebden geri almak için faturalarınızı çevirtebilirsiniz, çevirilen faturalarınıza yeminli “Özbekçeden  Türkçeye çevrildi” Türkçeden Özbekçeye diline  çevirildi mührü ile teşvik iadenizi alabiliyorsunuz.
Yeminli Tercüman kaşeli, Noter Onaylı Özbekçe , Tasdikli Özbekçe Özbekçe Yeminli.
Tercümanlık Büroları; Özbekistan ‘da Yeminli Özbekçe-Türkçe Tercüman, Özbekçe  Çeviriler. 
Referanslar
  • teklif
  • Tercümeler

Telefon: (0 212) 216 80 51
gercektercume@gmail.com